Szkoła Podstawowa Rusiec

Wiedza jest potęgą – każdy zna te słowa. Rodzice posyłający swoje dzieci do szkoły również powinni o nich pamiętać i dokonać trafnego wyboru placówki. Wybór pod tym względem jest szerszy niż kiedykolwiek przedtem. Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Leonarda da Vinci to szczególne miejsce, w którym młode osoby mają szansę rozwijać się szybko zarówno w materii intelektualnej, jak i społecznej. To możliwe dzięki połączeniu programu nauki z bazą wychowawczą. Jest to nasz pomysł, z którego jesteśmy dumni. Nasza szkoła podstawowa dla dzieci z Ruśca im. Leonardo Da Vinci oferuje najmłodszym najlepsze warunki do nauki. Stawiamy na indywidualizm dziecka, dlatego też zachęcamy każdego ucznia do rozwijania swoich pasji i umiejętności przez udział w wielu tematycznych zajęciach pozalekcyjnych. Tym samym wzbudzamy i rozwijamy wśród naszych podopiecznych ciekawość świata i umiejętności, których nie mogliby zdobyć w innej placówce. Szkoła podstawowa w okolicy Ruśca to miejsce dla każdego dziecka. Miejsce, w którym najmłodsi znajdą bezpieczne i komfortowe środowisko do zdobywania wiedzy i umiejętności społecznych, tak niezbędnych we współczesnym świecie.

Nasza szkoła podstawowa dla dzieci z Ruśca jest wysoko oceniana. Z jakich powodów?

Udowadniamy, że nawet w otoczeniu małych miejscowości i wsi dzieci mogą uczyć się na znakomitym poziomie. Jesteśmy otwarci na uczniów z wiosek na Mazowszu, ponieważ także oni zasługują na znakomite warunki nauki oraz doskonały poziom dydaktyczny. Nauczyciele, jacy zasilają naszą kadrę to pasjonaci oddani idei – jedynie takie osoby mogą stać się dla każdego z uczniów Mistrzami. W ramach naszego nowoczesnego modelu edukacyjnego jest to możliwe. Nasz patron, Leonardo Da Vinci stanowi dla nas wzór ogromnej wiedzy, innowacyjności i ciekawości świata. Tego też chcemy dla naszych uczniów. Aby każdy z nich mógł stać się dzisiejszym Leonardo. Dlatego nie zamykamy się jedynie na sztywną edukację programową, oferując dzieciom ciekawe i rozwijające zajęcia dodatkowe. Szkoła podstawowa w rejonie Ruśca to pewność, że dzieci po jej ukończeniu będą z niezwykłą ochotą stawać przed wyzwaniem kolejnego etapu edukacji.

Zaplecze na najwyższym poziomie

Każda z naszych sal lekcyjnych została tak wyposażona, aby dzieci mogły pozyskiwać wiedzę zgodnie z europejskimi standardami. Sygnowana przez nas szkoła podstawowa w rejonie Ruśca zyskała sporo przychylnych opinii, podobnie sprawy mają się w innych miejscowościach w okolicy, takich jak Radziejowice czy Młochów. Dzieci z tych lokalizacji doskonale się u nas czują, ponieważ odpowiednia atmosfera wpływa w zasadniczy sposób na komfort uczniów.

Przez naukę sięgać szczytów

Moduły pozalekcyjne oraz koła zainteresowań znakomicie uzupełniają zajęcia odbywające się w ramach codziennego planu. Oprócz tego Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Leonarda da Vinci zapewnia udział w fascynujących wycieczkach, będących ogromną atrakcją. Liczymy na to, że każdego roku będą do nas dołączać kolejni uczniowie – rodziców zapewniamy, że nie pożałują tego wyboru. Nasza nowoczesna szkoła podstawowa w okręgu Ruśca jest już szanowana przez wielu dorosłych i bardzo lubiana przez najmłodszych.

Renomowana placówka edukacyjna

Każdy rodzic dąży do tego, aby potomstwo zyskało dobre wykształcenie i odpowiednią pozycję społeczną. Tak się składa, że nasza szkoła podstawowa w okolicach Ruśca uzyskała wiele pozytywnych opinii i nie są one przypadkowe. Zarówno w tej, jak też w innych mazowieckich miejscowościach nie brakuje uzdolnionych dzieci – czasami są to zdolności wybitne. Idąc za naukami pozostawionymi przez naszego patrona, chcemy rozwinąć w młodym pokoleniu to, co najbardziej wartościowe. Wyjaśnia to, dlaczego ta szkoła podstawowa dla dzieci z Ruśca przyciąga kolejnych rodziców i uczniów. Serdecznie zapraszamy dzieci i rodziców do zapoznania się z ofertą szkoły podstawowej dla dzieci z Ruśca.


Zapraszamy dzieci z miejscowości Rusiec