Szkoła Podstawowa Podkowa Leśna

Edukacja w życiu młodych ludzi jest bardzo ważna i raczej nie ma w tym względzie wątpliwości. Pojawia się jednak pytanie, gdzie posłać swoje dziecko, aby efekty nauki były jak najlepsze? Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Leonarda da Vinci stanowi rozwiązanie dla rodziców, którym zależy na wysokim poziomie nauczania, bezpieczeństwie dzieci oraz bogatej ofercie zajęć pozalekcyjnych. Nasza szkoła podstawowa w okręgu Podkowy Leśnej jest coraz lepiej odbierana – systematycznie przybywa rodziców, którzy kierują do nas dzieci. Nasze wyjątkowo bogate zaplecze, nowoczesne rozwiązania edukacyjne, a także wysoce wykwalifikowana kadra pedagogiczna jest gwarantem odpowiednio wysokiego poziomu nauczania. Szkoła podstawowa dla dzieci z Podkowy Leśnej to nowoczesna placówka, w której dzieci nie tylko zdobywają niezbędną wiedzę. Naszym celem jest również podsycanie pasji do odkrywania świata, zdobywania nowych umiejętności i rozwijania już posiadanych. Takie podejście pozwala dzieciom ze szkoły podstawowej w rejonie Podkowy Leśnej doskonale przygotować się do startu w młodzieńcze i dorosłe życie.

Nauka w nowoczesnym wydaniu

Staramy się podążać za najnowszymi trendami w pedagogice, tak aby informacje pozyskiwane przez polskich uczniów pozwalały im posługiwać się wiadomościami z licznych dziedzin. Angażujemy pedagogów z dużym doświadczeniem, którzy są znakomitymi specjalistami w zakresie nauczanych przedmiotów, a jednocześnie są w stanie bardzo efektywnie realizować nasz autorski program wychowawczy. Dzięki niemu wszyscy uczniowie zdobywają u nas nie tylko podręcznikową wiedzę. Okolice Podkowy Leśnej i szkoła podstawowa im. Leonardo Da Vinci to doskonałe połączenie gwarantujące dzieciom mieszkającym w okolicy zdobycie niezbędnej w dorosłym życiu wiedzy i osiągnięcie wyjątkowych sukcesów na polu prywatnym i zawodowym dzięki skutecznie rozwijanym zainteresowaniom najmłodszych. Tym celom służy wykorzystanie najnowszej wiedzy i bogatego doświadczenia naszej kadry, a także nowoczesne zaplecze edukacyjne, sportowe i społeczne. Dzięki temu szkoła podstawowa w rejonie Podkowy Leśnej jest najlepszym miejscem do nauki dla Państwa pociech.

Jeśli niezbędna jest solidna szkoła podstawowa, Podkowa Leśna nie musi szukać

Bardzo liczymy na to, że rodzice dzieci z Podkowy spojrzą przychylnie na naszą propozycję. Dysponujemy bardzo szeroką ofertą dydaktyczną, na którą składa się zaplecze w postaci nowocześnie wyposażonych sal lekcyjnych, infrastruktury sportowej oraz innych elementów. Tym samym uczniowie mogą uczyć się i wychowywać na światłych Europejczyków w doskonałym otoczeniu. Zachęcamy do kontaktu i zapoznania się z zasadami rekrutacji.

Wiele dziedzin w jednym miejscu

Robimy każdego dnia wszystko, aby Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Leonarda da Vinci służyła nie tylko zdobywaniu wiedzy zgodnej z podstawą programową. Jak już wspomniano, posiadamy pakiet zajęć pozalekcyjnych oraz kół zainteresowań. Pozwalają one dzieciom na rozwijanie pasji, a jednocześnie poszerzanie wiadomości zdobytych podczas lekcji. Prowadzona przez nasz zespół szkoła podstawowa dla dzieci z Podkowy Leśnej zyskała sporo zwolenników z uwagi na fachowość i znakomity program nauczania.

Autorskie rozwiązania dydaktyczne

Każdego dnia Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Leonarda da Vinci staje przed kolejnymi wyzwaniami. Naszą misją jest przekazywanie wiedzy uczniom i kształtowanie wśród nich pożądanych postaw społecznych oraz obywatelskich. Z tych zadań wywiązujemy się dzięki świetnej kadrze pedagogicznej oraz autorskim rozwiązaniom dydaktycznym. Nasza szkoła podstawowa w okolicach Podkowy Leśnej cieszy się sympatią, a dzieci z tej miejscowości pojawiają się u nas coraz częściej. Wynika to również z potrzeb samych rodziców, jacy chcą zapisać swoje potomstwo do placówki z renomą. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą zajęć dla najmłodszych w szkole podstawowej w Podkowie Leśnej.


Zapraszamy dzieci z miejscowości Podkowa Leśna