Słowo Powitalne

Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice,

niezwykle miło nam powitać Państwa w cyberprzestrzeni naszej Szkoły. Jeżeli jesteście Państwo tutaj, zapewne zastanawiacie się nad wyborem szkoły dla swojego dziecka. Wiemy, że to bardzo ważna decyzja, jedna z najtrudniejszych, jaką nam, rodzicom, przychodzi podjąć. Którą szkołę wybrać? Każda oferuje co innego, każda ma dobre strony. Warto dokładnie rozważyć decyzję, odpowiedzieć na pytania: jakiej przyszłości oczekujemy dla naszego dziecka, gdzie będzie się dobrze czuło, gdzie będzie mogło rozwijać swoje pasje i zainteresowania?

Naszym patronem jest Leonardo da Vinci, który jest także naszym wzorem. Wielki humanista, naukowiec i artysta, wynalazca i konstruktor, człowiek głębokiego umysłu. Wzorując się na jego życiu pragniemy zaszczepić w naszych uczniach chęć poznawania świata nie jako bierni odbiorcy, ale jego aktywni twórcy, którzy poprzez swoje działania będą potrafili kształtować własne życie już od młodzieńczych lat.

Szkoła to przede wszystkim ludzie, którzy ją tworzą. My, jako kadra, zapewniamy, że będziemy pracować z pasją, oddaniem i rzetelnością, aby nasi uczniowie, opuszczając po kilku latach nauki mury naszej Szkoły, byli ludźmi otwartymi, tolerancyjnymi, myślącymi, lubiącymi się uczyć i żyjącymi pełnią życia. Jesteśmy świadomi tego, że wychowanie młodego człowieka to wielka odpowiedzialność i my jesteśmy gotowi podjąć się tego wyzwania.

Zachęcamy Państwa do podróży przez nasze strony i poznania nas bliżej.

Serdecznie zapraszamy do naszej Szkoły.

Z poważaniem,

Kinga Muszyńska i kadra Szkoły