Szkoła Podstawowa - Kostowiec

Dziecko musi uzyskać odpowiednie wsparcie ze strony rodziców, ale także nauczycieli i wychowawców. Jedynie wtedy będzie mogło właściwie się rozwijać, ale także edukować. Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Leonarda da Vinci jest placówką nowoczesną, jaka do nauczania młodych ludzi podchodzi w sposób nieszablonowy. Cenimy indywidualizm każdego z uczniów, dlatego zależy nam, by mury naszej placówki były przestrzenią do swobodnego, aczkolwiek uporządkowanego rozwoju. Nasza szkoła podstawowa dla dzieci z Kostowca jest coraz lepiej notowana – tak samo w innych miejscowościach w okolicy.

Wysoki poziom także poza stolicą

Utarło się, że warszawskie szkoły mają najwięcej do zaproponowania uczniom i gwarantują im najlepsze warunki do rozwoju intelektualnego. Tworząc tę placówkę chcemy pokazać, że może być zupełnie inaczej, a dzieci mogą efektywnie pozyskiwać nowe wiadomości również w otoczeniu małych miejscowości oraz wsi. To sprawia, że rodzice darzą nas sympatią, a wszystkie dzieci czują się pod naszą opieką doskonale.

Ta szkoła podstawowa w rejonie Kostowca jest bardzo szanowana. Dlaczego?

Kadra nauczycieli oraz zaangażowana w każdy aspekt działania dyrekcja to klucze do sukcesu. Bo dobrą szkołę tworzą przede wszystkim ludzie. Dokładamy starań, by atmosfera sprzyjała nie tylko nauce, ale też zabawie. Realizujemy program wychowawczy, dzięki któremu uczniowie są przystosowani do życia w społeczeństwie i rozwijają w sobie szereg pożądanych odruchów. Prowadzona przez nasz zespół szkoła podstawowa dla dzieci z Kostowca oraz w innych miejscowościach budzi dzięki temu pozytywne reakcje.

Mazowsze miejscem dla dobrych szkół

Liczymy na Państwa wsparcie oraz zainteresowanie. Zapraszamy do szkoły, by poznać ją z bliska, porozmawiać z nauczycielami i poczuć wyjątkową atmosferę, którą podtrzymujemy. Placówka dysponuje pełnym zapleczem dydaktycznym oraz socjalnym, jakie pozwala każdemu dziecku poczuć się u nas doskonale. Czas na naukę przeplata się z czasem na zabawę, zdrowe posiłki czy rozwijanie zainteresowań w czasie zajęć pozalekcyjnych.

Szkoła w okolicach Warszawy

Każde dziecko potrzebuje indywidualnego podejścia, ale nie każda ze szkół jest w stanie je zapewnić. Nie ukrywamy, że szkoła podstawowa w okolicach Kostowca jest idealnym miejscem, aby zdobywać wiedzę. Zaplecze dydaktyczne, jakie oferujemy uczniom, stoi na wysokim poziomie. Jednak podstawą jest kadra nauczycielska dobierana z najwyższą starannością. Jest ona zorientowana na wszechstronne rozwijanie intelektów dzieci, w myśl idei Leonarda da Vinci. Nasza szkoła podstawowa w rejonie Kostowca zapracowała na renomę – podobnie jest w innych mazowieckich miejscowościach.

Zapraszamy dzieci z miejscowości Kostowiec