Rekrutację uzupełniającą do klas I-VIII prowadzimy cały rok!

Przebieg rekrutacji dla kandydatów do klasy I w roku szkolnym 2020/2021

Informacje ogólne:

1. Proces rekrutacji rozpoczyna się w chwili akceptacji regulaminu rekrutacji, podpisania oświadczeń rekrutacyjnych oraz dokonania opłaty rekrutacyjnej.
    2. Regulamin rekrutacji dyrektor przesyła rodzicowi na jego prośbę (drogą mailową) lub rodzic otrzymuje go podczas spotkania z dyrektorem.
    3. Zapisy na spotkania rekrutacyjne grupowe, spotkania z dyrektorem i pedagogiem odbywają się po dostarczeniu wymaganych dokumentów, podpisaniu regulaminu rekrutacji i oświadczeń rekrutacyjnych.
    4. Dokumenty mogą być dostarczone dyrektorowi podczas spotkania indywidulnego, w sekretariacie szkoły po wcześniejszym umówieniu się na spotkanie lub przesłane skanem na adres info@szkola-vinci.pl.
    5. Opłaty rekrutacyjnej dokonuje się gotówką w sekretariacie szkoły przed warsztatami rekrutacyjnymi.
    6. Kontakt do dyrektora szkoły: info@szkola-vinci.pl, 607 44 42 40.

Terminy rekrutacyjne:

1. Spotkania informacyjne indywidualne z dyrektorem szkoły po umówieniu się na spotkanie.
    2. Warsztaty rekrutacyjne grupowe dla kandydatów do kl. I w roku szkolnym 2020/2021 odbędą się w czwartek 16 stycznia 2020 r. w godz. 16.00-17.00. Obowiązują zapisy.