Rekrutację uzupełniającą do klas I-VII prowadzimy cały rok!

Przebieg rekrutacji dla kandydatów do klasy I w roku szkolnym 2018/2019

Informacje ogólne:

1. Proces rekrutacji rozpoczyna się w chwili akceptacji regulaminu rekrutacji, podpisania oświadczeń rekrutacyjnych oraz dokonania opłaty rekrutacyjnej.
    2. Regulamin rekrutacji dyrektor przesyła rodzicowi na jego prośbę (drogą mailową) lub rodzic otrzymuje go podczas spotkania z dyrektorem.
    3. Zapisy na spotkania rekrutacyjne grupowe, spotkania z dyrektorem i psychologiem są możliwe na spotkaniu informacyjnym ogólnym i na spotkaniach informacyjnych indywidualnych po dostarczeniu wymaganych dokumentów, podpisaniu regulaminu rekrutacji i oświadczeń rekrutacyjnych oraz po dokonaniu opłaty rekrutacyjnej.
    4. Dokumenty mogą być dostarczone dyrektorowi podczas spotkania indywidulnego, spotkania ogólnego lub w sekretariacie szkoły po wcześniejszym umówieniu się na spotkanie.
    5. Opłaty rekrutacyjnej dokonuje się gotówką po wcześniejszym umówieniu się na spotkanie u dyrektora szkoły lub w sekretariacie szkoły.
    6. Kontakt do dyrektora szkoły: info@szkola-vinci.pl, 607 44 42 40.

Terminy rekrutacyjne:

1. Spotkania informacyjne indywidualne z dyrektorem szkoły po umówieniu się na spotkanie.
    2. Czwartek 1 lutego 2018 roku godz. 18.30 – spotkanie informacyjne dla rodziców kandydatów do klasy I
    3. Do 7 lutego – dostarczenie Karty zgłoszenia (Pobierz kartę - plik pdf), dokumentów koniecznych do rozpoczęcia procesu rekrutacji oraz dokonanie opłaty rekrutacyjnej.
    4. Rekrutacja grupowa – 8 lutego:
    godz. 16.30 – spotkanie rekrutacyjne grupa I
    godz. 17.10 – spotkanie rekrutacyjne grupa II
    5. 15 lutego – godz. 16.30-20.00 rozmowy rodziców kandydatów do klasy I z dyrektorem i psychologiem szkolnym (zapisy na konkretną godzinę u dyrektora)
    6. 22 lutego – godz. 16.30-20.00 rozmowy rodziców kandydatów do klasy I z dyrektorem i psychologiem szkolnym (zapisy na konkretną godzinę u dyrektora)
    7. Do 29 lutego poinformowanie rodziców o wynikach rekrutacji
    8. Do 9 marca podpisanie umowy o kształcenie ucznia rodziców ze szkołą i wpłata opłaty wpisowej