Nasze Osiągnięcia

Rok szkolny 2015/2016

W pierwszym semestrze tego roku szkolnego nasi uczniowie mieli okazję wziąć udział w licznych konkursach ogólnopolskich, międzyszkolnych oraz kilku szkolnych. W oczekiwaniu na wyniki pozostałych konkursów, prezentujemy uczniów, o których sukcesach już wiemy.

Ogólnopolski konkurs Leon z matematyki

David Osuch – III miejsce

Konkurs przedmiotowy z języka polskiego

do drugiego etapu zakwalifikowali się Bartosz Rybarczyk i Cas Verkuyten

Konkurs plastyczny Baśniowe dźwięki Książenic

Alicja Kuzia – główna nagroda

Grodziski Konkurs Matematyczny dla uczniów klas III i VI

David Osuch, Franciszek Kurzepa, Bartosz Rybarczyk, Cas Verkuyten, Emilia Citków i Kacper Biedrzycki zakwalifikowali się do drugiego etapu konkursu

Konkurs Matematyczny dla klas VI organizowany przez Gimnazjum Społeczne Milanowskiego Towarzystwa Edukacyjnego

do drugiego etapu zakwalifikował się Cas Verkuyten

Konkurs plastyczny „Bezpieczny uczeń”

Klary Cygan

Szkolny konkurs „Najciekawsza kartka świąteczna”

I miejsce - Paulina Lemańska, Kamila Luśniewska, Halszka Mlosek, Julia Margas
II miejsce - Kurzepa Liliana, Jakub Kaczmarek, Jakub Jurkiewicz, Zofia Kondracka,
III miejsce - Klimek Hubert, Mateusz Konkol, Julia Citków

Szkolny konkurs „Stroik świąteczny”

I miejsce - Halszka Mlosek
II miejsce - Filip Gąsiński
III miejsce - Julia Citków

Szkolny konkurs na świąteczną dekorację sal lekcyjnych

Zwyciężyli uczniowie klasy III

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów w konkursach, które odbędą się w drugim semestrze!

Rok szkolny 2014/2015

Maks matematyczny Internetowy Konkurs Matematyczny

Cas Verkuyten – I miejsce

Ogólnopolski konkurs przedmiotowy „Leon” z języka angielskiego

Noah Isikli – I miejsce
David Osuch – V miejsce

Konkurs recytatorski Warszawska Syrenka

David Osuch - Grand Prix

Międzyszkolny konkurs z języka angielskiego OWL

Bartosz Rybarczyk – I miejsce

XV edycja Konkursu Recytatorskiego im. Jarosława Iwaszkiewicza

Bartosz Rybarczyk - Grand Prix

Ogólnopolska Olimpiada Olimpusek – sprawdzian zintegrowany

Agata Chechłacz – I miejsce
Alicja Kuzia – I miejsce
Maria Gajewska vel Ołdakowska – II miejsce
Filip Gąsiński – IV miejsce
Maria Wojtkowiak – V miejsce
Laureaci:
Kamila Luśniewska, Aryan Khubchandani, Bartek Olejniczak, Kacper Biniek, Daivd Osuch

Ogólnopolska Olimpiada Olimpusek – język angielski

Jan Godzina – II miejsce
Bartek Olejniczak – II miejsce
Alicja Kuzia – III miejsce
Laureaci:
Agata Chechłacz, Filip Gąsiński, Filip Grabas, Maria Gajewska vel Ołdakowska, Kamila Luśniewska, Kacper Biniek, Aryan Khubchandani , Maria Wojtkowiak

Ogólnopolski konkurs przedmiotowy Leon z matematyki

David Osuch – II miejsce
Helena Frankowska – X miejsce
Piotr Zieliński – XIII miejsce
Cas Verkuyten – XIII miejsce

Ogólnopolski konkurs Zuch (test zintegrowany)

Maria Wojtkowiak – III miejsce
Jan Godzina – IV miejsce
Bartek Olejniczak – VI miejsce
Kuzia Alicja – VI miejsce

Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny

David Osuch – wynik bardzo dobry
Bartosz Rybarczyk – wynik dobry

IX Międzynarodowy Konkurs Informatyczny BÓBR

Kacper Biedrzycki – I miejsce w szkole
Piotr Zieliński - I miejsce w szkole
Cas Verkuyten – II miejsce w szkole
Dominik Werpachowski – III miejsce w szkole

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego FOX

Cas Verkuyten – wynik bardzo dobry
Bartosz Rybarczyk – wynik bardzo dobry
Piotr Zieliński – wynik dobry
Marcin Polewski – wynik dobry

Ogólnopolski konkurs Zuch z języka angielskiego

Aryan Khubchandani – XI miejsce
Kamila Luśniewska – XI miejsce
Alicja Kuzia – XI miejsce
Jan Godzina – XI miejsce
Marysia Gajewska vel Ołdakowska – XI miejsce
Kacper Biniek – XI miejsce
Chechłacz Agata – XI miejsce

Ogólnopolska Olimpiada Olimpus z języka angielskiego

Bartek Rybarczyk – VI miejsce
Cas Verkuyten – XI miejsce

Wielki Konkurs Matematyczny – konkurs matematyczny

Bartosz Rybarczyk – I miejsce
Kacper Biedrzycki – II miejsce
Emilia Citków – III miejsce
Cas Verkuyten – III miejsce
Kuba Biedrzycki – IV miejsce
Marcin Polewski – IV miejsce
Amelia Konkol – IV miejsce

Pięknie czytam

Noah Isikli – I miejsce
Maria Wojtkowiak – II miejsce
Filip Gąsiński – III miejce
Kamila Luśniewska – wyróżnienie

Pięknie piszę

Maria Gajewska vel Ołdakowska – I miejce
David Osuch – II miejce
Bartek Olejniczak – III miejce

Najładniejszy stroik

I miejsce – Kamila i Kinga Luśniewskie
II miejsce - Maria Wojtkowiak
III miejsce David Osuch i Emilia Citków
Wyróżnienia: Julia Citków, Wiktoria Przychodzień, Marcin Horszczaruk

Najciekawsza karta świąteczna – konkurs informatyczny

Maria Gajewska vel Ołdakowska – I miejsce
Aryan Kubchandani – I miejsce
Agata Chechłacz – II miejsce
Kinga Luśniewska – II miejsce
Julia Citków – III miejsce
Marysia Lipińska – III miejsce
Martyna Wichiciel – II miejsce
Zofia Kondracka – III miejsce

Bezpieczny Internet

Jakub Biedrzycki – I miejsce
Noah Isikli – I miejsce
Maria Lipińska – II miejsce
Jan Mizera – II miejsce
Adam Chechłacz – II miejsce
Kacper Biniek – III miejsce
Anna Chechłacz – wyróżnienie

Bezpieczny Uczeń

Kamila Luśniewska — wyróżnienie
Maria Wojtkowiak — wyróżnienie
Maria Gajewska vel Ołdakowska — wyróżnienie

Mistrz informatyki

Khubchandani Aryan - Mistrz w kategorii I-II
Osuch David – Mistrz w kategorii I-II
Gąsiński Filip – Wicemistrz w kategorii I-II
Isikli Noah – Wicemistrz w kategorii I-II
Lipińska Maria - Wicemistrz w kategorii I-II
Polewski Marcin - Mistrz w kategorii IV-V
Jackowicz Oliwia – Wicemistrz w kategorii IV-V
Rybarczyk Bartosz – Wicemistrz w kategorii IV-V
Verkuyten Cas – Wicemistrz w kategorii IV-V